i

O nas

Szkoła rozpoczęła działalność w 1994 roku i została wpisana do ewidencji Kuratora Oświaty pod numerem 174/94. Nasi lektorzy posiadają wszelkie wymagane kwalifikacje językowe i metodyczne, a program zajęć spełnia wszystkie wymagania merytoryczne.

Już na wczesnym etapie działalności zdecydowaliśmy się skoncentrować na nauczaniu języka angielskiego. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkujących aż do grup przygotowujących do egzaminów Cambridge FCE i CAE. Opracowaliśmy wiele autorskich ćwiczeń i materiałów stymulujących komunikatywność.

Stabilna i starannie dobrana kadra lektorów zapewnia prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie. Program nauczania przewiduje ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych przydatnych w życiu codziennym, jak też niezbędnych do osiągania najlepszych wyników podczas egzaminów przewidzianych w systemie oświaty i mających na celu uzyskanie międzynarodowych certyfikatów językowych.

Jesteśmy dumni z naszych słuchaczy, którzy rozpoczęli naukę jako dzieci i przeszli cały cykl kształcenia zakończony zdanym egzaminem FCE lub CAE czy też doskonałymi wynikami matury. Wielką satysfakcję daje nam również możliwość pracy z osobami dorosłymi, które zdecydowały się rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Pragniemy, by nasi słuchacze mogli z nami odkrywać nowe możliwości, które daje znajomość tego języka.